ASKİ Borç Sorgulama ve Ödeme

Online (Ankara Su) ASKİ Borç Sorgulama ve Ödeme artık çok kolay! İnternetten saniyeler içerisinde Aski Ankara su faturası borç sorgulamanızı aşağıdaki linke tıklayarak Abone No ile su faturası borcunuzu görüntüleyebilirsiniz.

ASKİ (Ankara Su) Borç Sorgulama

Ankara Su Abone No Nerde Yazar?

Faturanızın sol üst bölümünde yazan Ankara Su abone no ile fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ankara Su (ASKİ) faturanızı bulamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

Faturamı Nasıl Öderim ?

Ankara Su faturanızı birçok farklı yöntemle ödeyebilirsiniz. Bu yöntemlerin arasında en pratik ve rahat olanı internetten ödemedir. Kredi kartıyla güvenli ödeme yaparak hızlıca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıda bulunan Su Faturası Sorgulama linkinden Ankara Su (ASKİ) abone numaranızı girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

ASKİ Faturamı Nasıl Sorgularım?

Ankara Su faturanızı abone numaranızı girerek internet üzerinden sorgulayabilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle Ankara Su (ASKİ) faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen tüm bankalarla anlaşması olan Ankara Su faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ankara Su (ASKİ) Faturası Ödeme

Anlaşmalı kurumun bulunduğu internet siteleri üzerinden Ankara Su fatura borcunuzu anında sorgulayabilir, kredi kartınızla güvenli ödeme sistemiyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir