BursaGaz Fatura Sorgulama Ve Ödeme

bursagaz fatura sorgulama ve ödeme

BursaGaz Fatura Sorgulama Ve Ödeme

BursaGaz Doğalgaz Fatura borcunuzu hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmek veya ödemek için BursaGaz Fatura Sorgulama ve Ödeme sayfasına tıklayın. Sayfaya girdiğinizde sadece 12 haneli Sözleşme numaranızı yazmanız yeterli olacaktır. Açılan Bursagaz Faturanızda Ad Soyad kısmını kontrol ettikten sonra, ödemenizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

 

Bursagaz fatura sorgularımınızı BursaGaz’ın websitesinden online olarak da gerçekleştirebilirsiniz. Anasayfa’da bulunan BursaGaz Fatura Görüntüleme veya BursaGaz Borç Sorgulama butonlarına bastıktan sonra sizi online işlemler kısmına yönlendiriyor. Sisteme üye olmak için Ad Soyad, Tanıtıcı No ve BursaGaz Muhatap numarınızı kullanarak üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca Online işlemler sistemi üzerinden tahmini tüketim hesaplama gibi işlemleri de yapabilirsiniz.

BursaGaz Tanıtıcı No Nasıl Öğrenebilirim ?

Tanıtıcı No BursaGaz’a abone olurken belirttiğiniz TC Kimlik Numarası, Vergi Numarası, Apartman Numarası veya Yabancı Kimlik Numarası olabilir.

BursaGaz Muhatap No Nerede Yazar ?

Muhatap numaranızı gaz faturanızın abone bilgileri bölümünde bulabilir veya üye olmadan giriş yaparak Anonim Menü altından muhatap numaranızı sorgulayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir