En Yakın Digiturk Bayileri Nasıl Bulunur

En Yakın Digiturk Bayileri Adres ve Telefonları Bul

Bulunduğunuz bölgede size en yakın Digiturk (Lig TV / beIN Sports) yetkili servislerin nerede olduklarını bu yazımızdan öğrenebilirsiniz. Çevrenizdeki tüm yetkili satış merkezlerinin ve teknik servis bayilerinin haritalı adres ve telefonlarına en kolay ve güncel şekilde bulabilirsiniz.

Aşağıda bulunan telefon numarasını arayarak size en yakın Digiturk bayisine yönlenebilir veya almak istediğiniz birçok hizmeti telefon üzerinden halledebilirsiniz.

En yakın Digiturk bayisine ulaşmak için: 0 (216) 740 00 49

Güncel ve resmi Digiturk bayilerine yukarıdaki numarayı arayarak canlı destek alabilirsiniz. Digiturk paket ve kampanyalar, bayilerin çalışma saatleri, adresleri, telefonları ve daha birçok hizmet hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Yönlendirmeleri tek tek geçmeniz halinde hızlı bir şekilde aradığınız hizmete ulaşabilirsiniz.

Yakınınızdaki tüm Digiturk noktalarının güncel adres, telefon ve diğer bilgilerine detaylı olarak online ulaşmak için Digitalturkiye web sitesinde bulunan Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları sayfasından il ve ilçe şeklinde tüm iller listelenmektedir. Bulunduğunuz ili seçerek konumuza en yakın yetkili Digiturk bayisini hemen bulabilirsiniz.

Yukarıda bulunan telefon numarasını arayarak size en yakın Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerine ulaşabilir ve bölgenizdeki Digiturk servisinde teknik servis ve arıza, fatura ödeme, kurulum ve aktivasyon, kart ve kutu iade, yeni abonelik ve iptal işlemlerinizi yapabilirsiniz. Dilerseniz telefon üzerinden hızlıca arıza kaydı veya yeni abonelik talebi oluşturabilirsiniz.

Digitalturkiye web sitesi üzerinden Türkiye genelinde bulunan güncel tüm yetkili Digiturk hizmet yerlerine il filtreleme tablosunu kullanarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir