Aski Ankara Su Fatura Sorgulama ve Ödeme

Aski fatura ödeme işlemlerinizi üyelik gerektirmeden abone numaranızla sorgulayabilir, güvenli bir şekilde zaman kaybetmeden faturanızı online ödeyebilirsiniz. Aski Fatura Sorgulama ve Ödeme sayfasına tıklayın. Sayfaya girdikten sonra sadece 7 haneli abone numaranızı yazıp sorgulamanız yeterli olacaktır. Açılan aski faturanızın ad soyad kısmını kontrol ettikten sonra, fatura miktarınızı rahatlıkla görebilir ve ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Aski abone numaranız 7 haneden daha az ise başına 0(sıfır) ekleyerek 7 haneye tamamlayınız.

aski fatura sorgulama aski fatura ödeme

 

Aski faturanızı ödemek için Aski’nin websitesinde bulanan Online İşlemler Merkezi’ni de kullanabilirsiniz. Sistemdeki işlemleri sorgulayabilmek için üye olmanız gerekiyor. Ad-Soyad, Tc Kimlik Numaranız, E-mail adresinizle sisteme kayıt olabiliyorsunuz. Ayrıca anasayfada bulunan aski fatura sorgulama sayfasından sadece faturanızı sorgulayabilirsiniz. Aski faturanızı ödemek için online işlemlere üye olmak zorundasınız. Faturanızı sorgulamak için aski abone numarası ve sayaç numarası bilgilerini girmeniz gerekiyor. Aski abone numaranızı ve sayaç numaranızı bilmiyorsanız bir alt başlıktan öğrenebilirsiniz.

Aski abone numarası, sayaç numarası, adres kodu nerede yazar ?

Aski abone no, aski sayaç no nerede yazar sorularınızın cevabını resimdeki örnek faturadan görebilirsiniz. Fatura sorgulama kısmına aski abone no ve sayaç no ile sorgulamanızı yaptırabilirsiniz.

aski abone no nerde yazar aski sayaç no

 

Ayrıca Ankara Aski Su websitesinden online randevu, barajlardaki doluluk oranı, aski online fatura tahsilatı, Ankara’nın su kalitesi, su kaynaklarımız, aski sayaç arıza başvurusu, aski su kesintileri gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

Aski fatura sorgulama, aski fatura ödeme ile ilgili bütün sorularınızı ve görüşlerinizi yorum kısmına yazabilirsiniz.