Başkentgaz Fatura Sorgulama ve Ödeme

Başkentgaz fatura ödeme işlemlerinizi üyelik gerektirmeden abone numaranızla sorgulayabilir, güvenli bir şekilde zaman kaybetmeden faturanızı online ödeyebilirsiniz. Başkentgaz Fatura Sorgulama ve Ödeme sayfasına tıklayın. Açılan sayfada 8 haneli başkent abone no ve 3 haneli ek no değerlerini girdikten sonra faturanızı sorgulayabilirsiniz. Faturanızın Ad Soyad kısmını kontrol ettikten sonra başkent fatura borç ödemenizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Başkentgaz fatura ödeme işleminizi yapabilmek için faturalı sistemi kullanıyor olmanız gerekiyor. Kartlı yükleme sistemini kullanıyorsanız en yakın PTT veya Gazmatikleri kullanabilirsiniz.


başkentgaz fatura öde

Ayrıca başkentgaz fatura işlemlerinizi Başkent doğalgazın resmi websitesinden de yapabilirsiniz. Öncelikle anasayfada bulunan online işlemler kısmına girip üye olmanız gerekiyor. Tc Kimlik No, Ad Soyad, Adres, Cep Telefonu, Mail bilgilerinizi girdikten sonra sisteme kayıt oluyorsunuz. Online İşlemler menüsünden kartlı sayaçtan mekanik sayaca geçiş, kartlı sayaç arıza bildirimi, abone alacak sorgula, bordro kontrol bildirimi, doğalgaz bağlantı başvurusu sorgulama, abone bilgilerini güncelleme, proje sorgulama, doğalgaz fiyatları, tahmini doğalgaz fatura hesabı gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Başkentgaz bireysel işlemleriniz için Tc Kimlik numaranızla, başkentgaz kurumsal işlemler için vergi no ile üye olunuz.

444 6 429 numaralı telefonla başkent doğalgaz çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.