Superonline Fatura Sorgulama ve Ödeme

Superonline internet fatura ödeme işlemlerinizi üyelik gerektirmeden müşteri numaranızla sorgulayabilir, güvenli bir şekilde zaman kaybetmeden faturanızı online ödeyebilirsiniz. Superonline Fatura Sorgulama ve Ödeme sayfasına tıklayın. Açılan sayfada sadece 10 haneli müşteri numaranızı girmeniz yeterli olacaktır. Faturanızın Ad Soyad kısmını kontrol ettikten sonra ödemenizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Superonline faturanızın üzerindeki müşteri numarası 10 hane olarak görüldüğü gibi yazılmalıdır.

superonline fatura ödeme

İnternet faturanızı Superonline’ın Online İşlemler merkezinden de yapabilirsiniz. Sistemi kullanabilmeniz için üye olmanız gerekiyor. Superonline’ın resmi websitesine girdiğinizde sağ üstte bulunan giriş kısmından Tc Kimlik numaranız, GSM no veya Müşteri numaranızdan herhangi biriyle giriş yapabilirsiniz. Şifre almak için SIFRE yazıp 2220’ye gönderdiğiniz zaman şifrenizi alabilirsiniz. Online İşlem Merkezinden güncel faturanızı, geçmiş döneme ait fatura miktarlarınızı inceleyebilirsiniz.

Superonline Müşteri Numaramı Nasıl Öğrenirim?

Aşağıda bulunan Superonline Müşteri Hizmetleri telefon numarasını arayarak ya da SIFRE yazıp 2220’ye gönderdiğiniz mesajla Superonline Müşteri numaranız size iletilir.

 

Ayrıca 0850 222 0 222 numaralı telefondan Turkcell Superonline Müşteri Hizmetlerini arayıp Superonline fatura sorgulama, ödeme konuları hakkında destek alabilirsiniz.