Turkcell Fatura Sorgulama Ve Ödeme

Turkcell Fatura Sorgulama

 

Turkcell Fatura Sorgulama Ve Ödeme

 

Turkcell Fatura borcunuzu hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmek veya ödemek için Turkcell Fatura Sorgulama ve Ödeme sayfasına tıklayın. Sayfaya girdiğinizde sadece 10 haneli telefon numaranızı yazmanız yeterli olacaktır. Açılan Turkcell Faturanızda hattın sahibinin Ad Soyadını kontrol ettikten sonra ödemenizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

 

Ayrıca Turkcell Fatura ve borç bilgilerini online işlem merkezinden, telefon ile veya kısa mesaj ile sorgulayabilirsiniz.

Turkcell Online İşlem Merkezinden fatura bilginizi öğrenebilmeniz için şifre almanız gerekiyor. Cep telefonunuzdan “SIFRE” yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek, Turkcell’in anasayfasının sağ üst kısmında bulunan Giriş kısmına GSM numaranızı ve cep telefonunuza gelen şifreyi girerek ayrıntılı Turkcell Fatura bilgilerinize ulaşabilirsiniz.  Turkcell Online İşlem Merkezinden;

-Turkcell Fatura Tutarınızı

-turkcell fatura ödeme İşlemlerinizi

-Faturanızın Hangi Ücretlerden Oluştuğunu

-Güncel Fatura Tutarınızı

-Güncel Faturanızın İçinde Hangi Ücretler Olduğunu

-Fatura Kesim Tarihinizi Öğrenme/Değiştirme

-Otomatik Ödeme Talimatı Verme/İptal Etme

Gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

Turkcell Faturalarınızı 532 ya da 0532 532 00 00 numaralı Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden telefon ile ödeyebilirsiniz.

Kısa Mesaj ile Turkcell telefon faturanızı öğrenmek için “FATURA” yazıp 2222’ye mesaj gönderdiğiniz zaman son tarihli faturanızın tutarı cep telefonunuza kısa mesaj olarak iletilmektedir.