Türksat İnternet Fatura Sorgulama ve Ödeme

Türksat Kablo(UyduNet) internet fatura ödeme işlemlerinizi üyelik gerektirmeden hizmet numaranızla sorgulayabilir, güvenli bir şekilde zaman kaybetmeden faturanızı online ödeyebilirsiniz. Türksat Kablo İnternet Fatura Sorgulama ve Ödeme sayfasına tıklayın. Açılan sayfada sadece 10 haneli hizmet numaranızı girmeniz yeterli olacaktır. Faturanızın Ad Soyad kısmını kontrol ettikten sonra ödeminizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Türksat Hizmet Numarası Nerede Yazar ?

Türksat Hizmet Numaranız faturanızın sol üst köşesinde kırmızı renkle belirtilen 10 haneli numaradır.

 

uydunet fatura ödeme

 

Türksat Kablo fatura borcunuzu Online İşlemler üzerinden de sorgulayabilirsiniz. Sisteme giriş yapabilmek için üye olmanız gerekiyor. Sisteme ilk defa giriş yapacak olan abonelerin çağrı merkezini arayarak e-posta bilgilerini güncellemeleri gerekmekte. Müşteri No, TC Kimlik No, E-devlet, E-mail veya Cep Telefonu bilgilerinizden herhangi biriyle şifrenizi girerek sisteme giriş yapabilirsiniz. Online İşlemler Merkezinden sahip olduğunuz Türksat hizmetlerini görüntüleyebilir, yeni Türksat hizmetleri satın alabilir, eski ve güncel faturalarınızı görüntüleyebilirsiniz. Buna ek olarak UyduNet internetinizin kota ve hız bilgilerini görüntüleyip, arıza kaydı bırakabilirsiniz.

 

Buna ek olarak Türksat Online İşlemlere üye olmadan sadece faturanızı da sorgulayabilirsiniz. Türksat Fatura Sorgulama sayfasına girdikten sonra 4 farklı seçenekle Türksat İnternet(UyduNet) faturanızı sorgulayabilirsiniz;

-Ödeme Numarası ile Fatura Sorgulama

-Müşteri Numarası ile Fatura Sorgulama

-Hizmet Numarası ile Fatura Sorgulama

-Tc Kimlik Numarası ile Fatura Sorgulama

Bu seçeneklerin herhangi birisiyle UyduNet faturanızı sorgulayabilirsiniz.

 

Ayrıca 444 0 126 numaralı telefonla Türksat Müşteri Hizmetlerine ulaşabilir, her türlü desteği bu telefon numarası üzerinden alabilirsiniz.