Vodafone Fatura Sorgulama ve Ödeme

Vodafone fatura ödeme işlemlerinizi cep telefon numaranızla sorgulayabilir, güvenli bir şekilde zaman kaybetmeden faturanızı online ödeyebilirsiniz. Vodafone Fatura Sorgulama ve Ödeme sayfasına tıklayın. Açılan sayfaya 10 haneli telefon numaranızı ve şifre girmeniz gerekiyor. Yeni kullanıcı olduğunuz için “S” yazıp 7000’a ücretsiz SMS göndererek şifrenizi alın. Giriş yaptıkta sonra Vodafone fatura borcunuzu rahatlıkla ödeyebilirsiniz.

Vodafone Online Self Servis ile ödenmiş ve ödenmemiş faturalarınızı tarih ve tutar bilgisiyle birlikte görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Son 6 aya ait ayrıntılı görüşme bilgilerinizi, vodafone fatura detayınızı inceleyebilirsiniz.

vodafone fatura ödeme

Telefon ile Vodafone Fatura Sorgulama için;

Telefon ile arayarak Vodafone fatura borç öğrenmek ücretli. 7001’i arayarak Güncel Vodafone fatura ve fatura ödenebilen bankaların bilgilerinizi hemen dinleyebilirsiniz. Ücretlendirme şebeke içi tarife üzerinden yapılır.

-Cep Limitsiz tarifeliler için 7001’i aramanın dakika ücreti 30 kuruştur.

-Cep Avantaj tarifelerinde 7001 ücretlendirmesi 40 kuruştur.

-Cep telefonunuzdan 7001’i veya herhangi bir sabit veya GSM hattan (0542) 7001 000’ı arayın.

 

SMS ile Vodafone Fatura Borç Öğrenmek için;

Vodafone aboneleri “GUNCEL FATURA” yazıp 7000’a ücretsiz mesaj göndererek fatura borçlarını öğrenebilir. Sms ile fatura sorgulama servisi güncel faturalarınızı istediğiniz zaman sorgulayabileceğiniz ücretsiz SMS kanalıdır.

 

Ayrıca Vodafone cep telefon faturanızı Anlaşmalı bankalar ve PTT şubeleri üzerinden ödeyebilirsiniz.