İSKİ Fatura Sorgulama Ve Ödeme

iski fatura sorgulama ve ödeme

İSKİ Fatura Sorgulama Ve Ödeme

 

İski Su Fatura borcunuzu hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmek ve ödemek için İSKİ Fatura Sorgulama ve Ödeme sayfasına tıklayın. Bu sayfa İSKİ’nin Üye Olmadan Fatura Ödeme sayfasıdır. Sözleşme Numarası , T.C. Numarası, Kurum Sicil No seçeneklerinden herhangi birini seçerek kolaylıkla faturanızı sorgulayabilir, online ödemenizi yapabilirsiniz.

 

İSKİ Abone Numaramı Nasıl Öğrenirim ?

Faturanızın üzerinde bulunan “MUKAVELE NO” sizin İSKİ Abone numaranızdır. Rakamlardan oluşan ilk 8 hane İSKİ Abone numaranızı oluşturur. Aşağıda bulunan Örnek İSKİ Su Faturasının Abone Numarası 12345678’dir. “-“ sonra gelen rakamın bir önemi yoktur.

iski abone no nerde yazar

 

İSKİ Su Fatura borcunuzu İSKİ’nin websitesinde bulunan E-şube üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Yenilenen İSKİ E-Şubeye kayıt olmak için TC Kimlik Numarası, Sözleşme Numarası, E-posta Adresi bilgilerinizi girmek zorundasınız. İSKİ E-Şube ile;

-İSKİ Fatura Ödeme

-İSKİ Borç Görüntüleme

-Fatura İtiraz

-Mukavele İşlemleri

-Fatura Ödemeleriniz

-İSKİ Fatura Sorgulama

-Bildirim Üyelikleri

Gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ayrıca E-devlet üzerinden de adınıza kayıtlı İSKİ Fatura bilgilerine ulaşabilirsiniz. E-Devlet İSKİ Fatura Görüntüleme sayfasından İSKİ’ye ait Baraj Doluluk oranları, Su Analiz Raporu, İSKİ Abone Sorgulama, İSKİ Arıza ve Bakım Bilgisi Sorgulama, İSKİ Fatura Bilgileri Sorgulama gibi hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

7
Kimler Neler Demiş?

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
HMGFethiAHMET KANTERzeynepTuran Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Turan
Ziyaretçi
Turan

Harika artık iski faturalarını online ödeye biliriz tesekkur Admin

zeynep
Ziyaretçi
zeynep

merhaba iski faturam otomatik ödemede hesabımndan 2 kes ödeme çekiliyor 08954606 iski, no kime ait bulabilirmisiniz tşkler

AHMET KANTER
Ziyaretçi
AHMET KANTER

Sayın yetkili
su sarfiyatımız aylık 90-100 TL cıvarında idi .son 5 aydır 230 TL cıvarında gelmekte. Mutlaka su sayacında bir arıza var.çünki evdeki insanlar artmadı .aynı.

MUKAVELE NO: KC276849-8

Fethi
Ziyaretçi
Fethi

Merhaba iski abone no su lazim ama faturam yok nasil ogrene bilirim baska