OSKİ Ordu Su Fatura Sorgulama ve Ödeme

OSKİ Ordu Su fatura sorgulama ve ödeme işlemlerinizi üyelik gerektirmeden sadece abone numaranızla sorgulayabilir, güvenli bir şekilde online olarak kredi kartıyla ödeyebilirsiniz. OSKİ OrduSu Fatura Sorgulama ve Ödeme sayfasına tıklayın. Açılan sayfada 7 haneli abone numaranızı girmeniz yeterli olacaktır. 7 haneden kısa abone numaranız varsa oski abone numaranızın başına “0(sıfır)” ekleyerek sorgulamanızı yapabilirsiniz. Faturanızın Ad Soyad kısmını kontrol ettikten sonra ödemenizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

oski ordusu fatura

 

Fatura borcunuzu OSKİ’nin resmi web sayfasından da ödeyebilirsiniz. Borç sorgulama işleminizi tamamlayabilmeniz için Abone No ve Sicil No numaralarınızı girmeniz gerekiyor. Ayrıca e-OSKİ İnternet şubesine kayıt olup Abonelik işlemlerinizi ve fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Anasayfada bulunan İnternet Ödeme ve Sorgu kısmından yeni üye kaydınızı yaparak işlemleriniz buradan da tamamlayabilirsiniz.

 

OSKİ Sicil No ve Abone No Öğrenme

OSKİ Sicil numaranız ve Abone numaranız Su faturanızın üzerinde yazmaktadır.

 

OSKİ OrduSu Telefon

OrduSu ile ilgili Arıza İhbarlarınız,Şikayetleriniz ve Abonelik İşlemleriniz 0452 233 06 96 numaralı telefondan yardım alabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir