TİSKİ Borç Sorgulama ve Ödeme

TİSKİ Trabzon Su faturanızı birçok farklı yöntemle ödeyebilirsiniz. Bu yöntemlerin arasında en pratik ve rahat olanı online internetten ödemedir. Kredi kartıyla güvenli ödeme yaparak hızlıca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda bulunan linke tıklayarak Trabzon Su (TİSKİ) abone ve sicil numaranızı girerek fatura borcunuzu öğrenebilir, kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

Tiski Borç Sorgulama

TİSKİ Su Faturasını Nasıl Ödeyebilirim?

TİSKİ Trabzon Su faturanızı abone ve sicil numaranızı girerek internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Buna ek olarak size en yakın BDDK lisanslı fatura ödeme noktalarından nakit veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle Trabzon Su (TİSKİ) faturanızı ödeyebilirsiniz. Bir diğer seçenek olan yöntem ise anlaşmalı bankalardır. Hemen hemen tüm bankalarla anlaşması olan Trabzon Su faturalarını evinize en yakın banka şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı ile TİSKİ Su Faturası Ödeme

Yüzlerce anlaşmalı kurumun bulunduğu faturago.com üzerinden Trabzon Su (TİSKİ) fatura borcunuzu anında sorgulayabilir, kredi kartınızla güvenli ödeme sistemiyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Fatura Ödeme Noktaları

Faturanızı Trabzon Su Tiski Vezneleri, PTT Şubeleri, Anlaşmalı Bankalar, Lisanslı Fatura Ödeme Merkezleri ve Trabzon Su müşteri hizmetlerinden ödeyebilirsiniz. 185 numaralı telefondan veya Trabzon Su resmi websitesinde bulunan İnternet Şubesi bölümünden faturanızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir